Letní školka

Indiánské léto

Pohyb a hry venku, poznávání rostlin, stromů a zvířat. Vyrábíme luky, šípy, oštěpy a tomahawky na lov bizonů. Stavíme velké teepee, děláme indiánskou radu kolem táborového ohně a stanovujeme pravidla našeho kmene. Učíme se být hbití, ostražití, vnímaví a odvážní jako indiáni. Čekají nás letní výpravy do okolí, oheň i stezka odvahy.

Léto plné zábavy

Co vás čeká v naší letní školce? Každý den plný zábavy, her a dobrodružství! Naši skvělí pedagogové se rádi postarají i o děti, které k nám běžně nechodí. Pokud nám to počasí dovolí budeme trávit co nejvíce času venku, kde budeme objevovat a učit se novým věcem. Denně nás budou obklopovat barvy, vůně a zvuky léta. Připojte se k nám a společně prožijeme nezapomenutelné prázdniny plné zábavy i ponaučení! Letní školku nabízíme v časovém rozmezí dle vaší potřeby. Zapsat se tedy můžete na jeden či dva měsíce nebo po jednotlivých týdnech.

Po stopách Indiánů

Co bude letošním tématem? Indiánské léto! A jak takové léto vypadá? Děti se mohou těšit na bohatý program, který zahrnuje poznávání rostlin a zvířat. Naučí se také vyrábět luky, šípy, oštěpy a tomahawky na lovení bizonů. Společně postavíme teepee a uspořádáme indiánské shromáždění u táborového ohně. Na konci prázdnin budou děti odvážné a vnímavé k přírodě jako praví indiáni. Kromě výletů do okolí se mohou také těšit na stezku odvahy. Přidejte se k našemu letnímu dobrodružství v Karlíně i vy! Howgh!

Ceník

Uvedené ceny jsou za 1 týden letní školky.

5 dní v týdnu

Celodenní
8 – 17 hod

5 500 Kč

Dopolední
8 – 13 hod

5 500 Kč

4 dny v týdnu

Celodenní
8 – 17 hod

4 800 Kč

Dopolední
8 – 13 hod

3 800 Kč

3 dny v týdnu

Celodenní
8 – 17 hod

3 900 Kč

Dopolední
8 – 13 hod

3 500 Kč

Formulář

Napište nám, ozveme se!

Kontakt

Start-up školka Karlín, z.s.
IČO: 19211465
Hybešova 516/2,
Praha 8 Karlín, 186 00

T: +420 735 959 387
E: info@skolkakarlin.cz

Newsletter

Copyright 2023 Start-up školka Karlín. Design by Baloo&Groot. Všechna práva vyhrazena. Nastavení cookies.